Znajdziesz nas również na

Nowoczesne ekologiczne systemy grzewcze.

Nasza oferta to nowoczesne i ekologiczne urządzenia grzewcze. Proponujemy między innymi piece i kotły na pelet oraz drewno, a także palniki na biomasę, dzięki którym ze starych i zawodnych urządzeń stworzycie nowoczesne instalacje grzewcze.

Specjalizujemy się w budowie ekologicznych kotłowni na: pellet, drewno, ekogroszek, gaz oraz pomp ciepła powietrze – woda. Instalujemy niezawodne rozwiązania przyjazne dla użytkownika i środowiska!

Proponujemy Państwu kotły c.o. na drewno i piece na pellet od najbardziej cenionych firm na rynku takich jak: Kostrzewa, HKS Lazar, Defro, Red Compakt. Montujemy sprawdzone ekologiczne rozwiązania dostosowując je do potrzeb Klienta.

Oferujemy sprzedaż i montaż urządzeń grzewczych na 8% VAT. Zapraszamy do zapoznania się z działem Realizacje gdzie znajdą Państwo wykonane dotychczas nasze instalacje.

Oferowane przez nas kotły grzewcze są połączeniem wygody użytkowania, ograniczonej do minimum emisji szkodliwych substancji, a także bardzo niskich kosztów eksploatacji.

Certyfikaty: