Znajdziesz nas również na

Oferta

Ogrzewanie podłogowe.

Ogrzewanie podłogowe/ścienne to specjalizacja naszej firmy.

Oferujemy montaż ogrzewania płaszczyznowego firmy KAN THERM w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, począwszy od wykonania projektu, ułożenia wszystkich warstw izolacyjnych, wykonania montażu rur, rozdzielaczy i szafek oraz przygotowania całej instalacji pod wylewki anhydrytowe. Oferujemy również wykonanie sterowania ogrzewania podłogowego.

Specjalna oferta kompleksowe ogrzewanie podłogowe
75 zł / m2!

Niniejsza oferta obejmuje wykonanie 1m2 ogrzewania podłogowego przy wykorzystaniu:

rury wielowarstwowej  Kan-Therm;

  •     folii aluminiowej ekranowej;
  •     szafki rozdzielczej (natynkowa lub podtynkowa);
  •     rozdzielaczy z rotametrami;
  •     klipsów montażowych;
  •     ułożenie izolacji przeciwwilgociowej;
  •     ułożenie izolacji cieplnej – styropianu.

Tylko teraz w cenie 75 zł / m2 otrzymają Państwo profesjonalną usługę montażu wraz z najlepszej jakości materiałami. Ilość obiegów zależy od tego ile metrów ogrzewania jest do wykonania  np. 10m2 = 1 obieg grzewczy.

Po przesłaniu rzutów Państwa budynku na nasz adres: kontakt@kolterminstalacje.pl przygotujemy Państwu bezpłatną ofertę zawierającą wszystkie koszty instalacji ogrzewania podłogowego! Oferujemy również montaż automatyki sterującej KAN THERM, TECH, SALUS!

Z jakich rur wykonuje się ogrzewanie podłogowe?

Rury, z których wykonuje się wszelkiego rodzaju instalacje grzewcze, w tym także ogrzewanie podłogowe muszą być wytrzymałe oraz odporne na korozję. Nie mogą również przepuszczać tlenu, ponieważ pierwiastek ten powoduje korozję tych części instalacji, które są zrobione ze stali. Sprawdź, z jakich rur można wykonać ogrzewanie podłogowe.

Jakie rury wybrać?

Ogrzewanie podłogowe zwykle wykonuje się z rur o giętkich zwojach, ponieważ dzięki nim można wykonać taką instalację, w której poszczególne pętle grzewcze są z jednego kawałka. To sprawia, że w warstwie wylewki nie musimy wykonywać połączeń, które są najbardziej narażone na przecieki. Dzięki wybraniu tego rodzaju rur i ułożeniu ich w opisany sposób będziemy mieli pewność, że nasza instalacja będzie szczelna.

Rury z barierą antydyfuzyjną

Najczęściej do wykonania instalacji ogrzewania podłogowego używa się rur z:
• polipropylenu (PP),
• polibutylenu (PB),
• polietylenu sieciowanego (PE-X),
• wielowarstwowych z wkładką z aluminium, np. PE-X/AI/PE-X).

Rury muszą mieć barierę antydyfuzyjną, która pełni rolę zabezpieczającą przed przenikaniem tlenu do wewnątrz instalacji.

Do ogrzewania podłogowego można również stosować giętkie rury miedziane w osłonie z tworzywa sztucznego. Tego rodzaju rury mają świetne właściwości do tego typu instalacji, jednak są odpowiednio droższe i z tego powodu mniej popularne i rzadziej stosowane.

Listwy elektryczne, termostaty oraz elementu uzupełniające w wersji BASIC

Bezprzewodowa automatyka sterująca KAN-therm SMART

Elementy automatyki BASIC dostępne są tylko w wersji przewodowej.