Znajdziesz nas również na

Nasze Porady.

Kontrola instalacji kominowej i gazowej

Niestety każdego roku zdarzają się tragiczne w skutkach wypadki związane z nieprawidłowościami występującymi w instalacji gazowej lub kominowej. Te pierwsze skutkują wybuchem gazu, pożarem a czasami zawaleniem się całego budynku, zaś nieprawidłowo działające kominy i szyby wentylacyjne grożą zatruciem tlenkiem węgla.

Jak działa przydomowa oczyszczalnia ścieków?

Biologiczne oczyszczalnie ścieków sanitarnych są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem stosowanym zarówno przed przedsiębiorców, jak i prywatnych inwestorów. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że można dziś liczyć na uzyskanie bardzo atrakcyjnych dofinansowań na ten cel ze środków gminnych oraz unijnych. Przydomowe oczyszczalnie ścieków gwarantują ponadto wiele zalet, które umożliwiają bardzo sprawne, ciche i ekologiczne filtrowanie wszelkich zanieczyszczeń.

Nie czekaj! Zamów usługę lub umów się na indywidualną wycenę.

Dobór grzejnika do centralnego ogrzewania

O ile wybierając orurowanie do systemu centralnego ogrzewania większość ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że ważne jest bezpieczeństwo i wydajność to w przypadku samego grzejnika ogrom ludzi wybieramy oczami a nie zdrowym rozsądkiem. W przypadku grzejników ważne jest to, aby wyglądały one odpowiednio w mieszkaniu i aby komponowały się stylistycznie do wnętrza, jednakże nie możemy zapominać o tym, że grzejnik musi spełniać swoją funkcję.

Czym są pellety?

Jeżeli poszukujesz efektywnego paliwa do ogrzewania swojego domu, a równocześnie zależy ci na ekologii, powinieneś zainteresować się pelletami. Sprawdź, czym charakteryzuje się ten rodzaj opału. Rodzaje paliw do ogrzewania Jeszcze nie tak dawno, osoby posiadające w swoim domu kocioł centralnego ogrzewania miały bardzo ograniczone możliwości, jeżeli chodzi o wybór paliwa. […]

Jak wyciszyć rury kanalizacyjne?

Ścieki, które przepływają przez instalację kanalizacyjną, przyczyniają się do drgania rur kanalizacyjnych, które z kolei przenoszą się na konstrukcję ściany. W taki właśnie sposób, powstają nieprzyjemne odgłosy, które słychać w naszych pomieszczeniach. Sprawdź, co zrobić, by wyciszyć hałas powstający w trakcie przepływu ścieków. Za hałasowanie odpowiedzialne są przede wszystkim pionowe […]

Dokumentacja do pobrania