Znajdziesz nas również na

Udrażnianie kanalizacji.

Masz problem z kanalizacją? Zapchany odpływ w zlewie, wc czy kratce ściekowej?

Nasza firma wykona dla Ciebie usługę szybkiego udrożnienia rur odpływowych w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego! Zajmujemy się obsługą instalacji kanalizacyjnej z zakresu: mechanicznego udrażniania sprężyną elektryczną. Posiadamy jeden z najmocniejszych sprzętów dostępnych na naszym rynku.

Używamy maszyny Rothenberger R650. Mobilne, a zarazem profesjonalne urządzenie, które posiada dużą „zdolność” udrażniania rur zatkanych dużymi zanieczyszczeniami. Ofertę kierujemy dla klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz firm i instytucji. Usuwamy niedrożności za pomocą specjalnie wzmacnianych spiral w tym usuwanie zapchań kanalizacyjnych: piony, zlewy, umywalki, itp. w średnicach rur od fi 50 do fi 160.

 

Działamy na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego jak i miejscowości przyległych tj. udrażnianie rur w Sulejowie, Tuszynie, Wolborzu, Moszczenicy, Rozprzy itp. Obszar naszych działań związanych z usuwaniem zatorów kanalizacji sięga ok 40 km od Piotrkowa Tryb. Do wykonywania prac dysponowanych jest zawsze minimum 2 pracowników dzięki czemu powierzone zadania się wykonywane szybko i sprawnie.

Wszystkie podane ceny są cenami netto, do każdej z cen należy doliczyć podatek w wysokości 23%.